Noclegi - "3"

Centrum Szkolenia LZD oferuje 180 miejsc noclegowych w pokojach o zróżnicowanym standardzie.

„3” – to studia rodzinne

Jest to parterowy budynek, w którym znajdują się studia 2+2 dla 4 osób (6 osób z dostawkami) i 2 + 1 dla 3 osób (bez możliwości dostawki).

Studio „ 2+2” – to dwa osobne pokoje z wspólnym przedpokojem (szafa garderobiana, chłodziarka i czajnik bezprzewodowy), łazienką (prysznic, umywalka) i toaletą. W jednym z pokoi jest dwuosobowe łoże a w drugim dwa tapczany (dodatkowo w każdym pokoju znajduje się rozkładny fotel jako dostawka).

Studio „ 2+1” - to dwa osobne pokoje z wspólnym przedpokojem i łazienką (prysznic, umywalka, toaleta). W jednym z pokoi znajdują się dwa jednoosobowe tapczany, a w drugim jeden. W pokoju 2 osobowym jest chłodziarka, w obu czajnik bezprzewodowy.

W studiach w każdym z pokoi znajduje się telewizor (TVC), radiobudzik, stoliki, nocne szafki, nocne lampki, krzesła, stałe złącze internetowe z którego można korzystać bez ograniczeń posiadając własny komputer. W szafce gospodarczej w każdym pokoju są przedmioty codziennego użytku – szklanki, talerze, sztućce, tace, literatki a w każdej łazience suszarka do włosów.

W budynku znajduje się pomieszczenie gospodarcze – wyposażone w mikrofalówkę deskę do prasowania, żelazko.

W szatni do każdego pokoju przypisana jest zamykana na klucz szafka na sprzęt sportowy (buty, narty, deski, obuwie terenowe) z suszarką do butów. Można tu też przechowywać rowery lub inny sprzęt sportowy.


 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Leśny Zakład Doświadczalny - Centrum Szkolenia
ul. Ludowa 12-14
33-380
Krynica-Zdrój
ulesnikow.krynica[a]urk.edu.pl
18 472 40 50
512 376 147
© 2018 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR