Atrakcje na terenie obiektów

 

 

 

 

Na terenie jest boisko do siatkówki oraz piłki ręcznej ze sztuczną nawierzchnią, za ogrodzeniem w odległości ok. 200 m od obiektów nad Czarnym Potokiem ogólnodostępne boiska do piłki nożnej (Orlik), skate park, miasteczko rowerowe oraz korty tenisowe. Kolejną atrakcją  jest ścieżka spacerowo-rekreacyjna. Trasa jej wynosi około 800 metrów i przebiega przez zielone tereny poza budynkami ośrodka  obok boisk sportowych, przez łąki i zagajniki a wzdłuż niej znajdują się miejsca w których można się zatrzymać na dłużej.

 

 

 

 

 

 

 

Sauny - w budynku "1" - znajduje się mini spa - gdzie po całym dniu intensywnego ruchu można skorzystać z relaksującego pobytu w saunie suchej lub saunie na podczerwień. Przyjemne otoczenie, relaksująca muzyka to doskonały sposób na wieczorny odpoczynek zapraszamy! W recepcji można uzyskać informacje na temat warunków pogodowych na najbliższy okres (48 godzin), warunków na trasach narciarskich "u Leśników" w Dolinie Czarnego Potoku  oraz o czynnych trasach narciarstwa zjazdowego w poszczególnych stacjach narciarskich w okolicy. Na terenie Centrum znajduje się kącik zabaw dla dzieci, gdzie czeka na nich bardzo duzo różnych zabawek i gier.

 

 Dysponujemy dużą wiatą z miejscem na ognisko i(może pomieścić nawet ponad 100 osób), gdzie można zorganizować imprezy plenerowe, ogniska, biesiady przy muzyce regionalnej, wieczorki, i wiele innych atrakcji.

 

Wśród zieleni można rozłożyć wypożyczony w recepcji leżak i korzystać z kąpieli słonecznych podziwiając okoliczne góry (Jaworzyna Krynicka, Góra Parkowa, Jasiennik). Leśny Zakład Doświadczalny posiada w pełni zautomatyzowaną, nowoczesną strzelnicę myśliwską, położoną w lesie na Bradowcu w odległości około 10 km od Centrum Szkolenia.

Jest to miejsce gdzie każdy żądny wrażeń może sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie w różnych konkurencjach. Nawet Ci którzy nie są myśliwymi i nie posiadają uprawnień na posiadanie broni, mogą pod okiem instruktora z broni obiektowej, będącej na wyposażeniu strzelnicy, spróbować swoich umiejętności. Dla grup organizujemy tu różnego rodzaju zawody, konkursy i ten rodzaj rozrywki jest niewątpliwie jedną z ciekawszych atrakcji.

 

 

 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Leśny Zakład Doświadczalny - Centrum Szkolenia
ul. Ludowa 12-14
33-380
Krynica-Zdrój
ulesnikow.krynica[a]urk.edu.pl
18 472 40 50
512 376 147
© 2018 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki UR